Sülearvuti Asus ROG Strix II GL504GS GL504GS-ES057R
Tootekood: 1239569
Pakkumised
2099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1239569 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 2099.00 |
| Max. hind | 2099.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib