Sülearvuti Lenovo V130-15IKB 81HL001JMX
Tootekood: 81HL001JMX GTIN: 192563124528
Eripakkumised
Pakkumised
333,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81HL001JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 333.00 |
| Max. hind | 333.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib