Sülearvuti DELL Latitude 5491 14" (i7-8850H, Thunderbolt 3, 16 GB, Win 10 Pro)
Tootekood: N004L549114EMEA_EE
Eripakkumised
Pakkumised
1649,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N004L549114EMEA_EE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Min. hind | 1649.00 |
| Max. hind | 1649.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-14 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib