Sülearvuti MSI GS73 Stealth 8RE 18.4" i7-8750H, 16GB, ENG, Win10 Home
Tootekood: GS73STEALTH8RE-024NL GTIN: 4719072572341
Pakkumised
2449,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GS73STEALTH8RE-024NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2449.00 |
| Max. hind | 2449.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-14 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib