Sülearvuti MSI GL63 8RD 15.6" i7-8750H, 8GB, 1TB HDD, ENG, Win10 Home
Tootekood: GL638RD-009NL
Eripakkumised
Pakkumised
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL638RD-009NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1099.00 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-14 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib