Sülearvuti DELL Latitude 5591 15" i5-8400H 2.5GHz, 8GB, 256GB SSD, SWE/FI, Win10 Pro
Tootekood: N002L559115EMEA_SWE
Eripakkumised
Pakkumised
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N002L559115EMEA_SWE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-14 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib