Sülearvuti MSI GF63 8RD GF638RD-050NL
Tootekood: GF638RD-050NL GTIN: 4719072589011
Eripakkumised
Pakkumised
1329,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF638RD-050NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1329.00 |
| Max. hind | 1329.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-17 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib