Sülearvuti Lenovo MIIX 320-10ICR z8350/10,1/2GB/64/Win 10 + DOCK
Tootekood: 80XF00JKPB GTIN: 192330125055
Pakkumised
490,90 € +0,10 € | |||
519,09 € +1,10 € | |||
549,28 € +0,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80XF00JKPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Atom |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Min. hind | 490.90 |
| Max. hind | 549.28 |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib