Sülearvuti Lenovo Laptop IdeaPad 320-15IKB i5-8250U/15.6" IPS FullHD AntiGlare/4GB/SSD 128GB/USB-C/Win 10 + hiir HP 672652-001 must
Sülearvuti Lenovo Laptop IdeaPad 320-15IKB i5-8250U/15.6" IPS FullHD AntiGlare/4GB/SSD 128GB/USB-C/Win 10 + hiir HP 672652-001 must
Tootekood: 81BG00N0PB_ZES
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81BG00N0PB_ZES |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib