Sülearvuti Lenovo 14" X1 Carbon i7-7500U 2.70GHz / 8GB / 512GB M.2 SSD / FHD IPS / LTE / fingerprint reader / BT / WebCam / Win10 Pro Software IT Keyboard IT Warranty 3YR
Sülearvuti Lenovo 14" X1 Carbon i7-7500U 2.70GHz / 8GB / 512GB M.2 SSD / FHD IPS / LTE / fingerprint reader / BT / WebCam / Win10 Pro Software IT Keyboard IT Warranty 3YR
Tootekood: 20HR002GIX
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR002GIX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib