Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006DPB Win 10 Pro i5-8250U / 8GB / 256GB SSD / HD Graphics / 14.0" FHD / WWAN / 3YRS OS
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006DPB Win 10 Pro i5-8250U / 8GB / 256GB SSD / HD Graphics / 14.0" FHD / WWAN / 3YRS OS
Tootekood: 20KH006DPB GTIN: 192330783040
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006DPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib