Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006KPB Win 10 Pro i7-8550U / 16GB / 256GB SSD / HD Graphics / 14.0" WQHD / must / WWAN / 3YRS OS
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006KPB Win 10 Pro i7-8550U / 16GB / 256GB SSD / HD Graphics / 14.0" WQHD / must / WWAN / 3YRS OS
Tootekood: 20KH006KPB GTIN: 192330781831
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006KPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib