Kasutatud sülearvuti DELL Refurb Precision M7520 i7-7820HQ M7520070801
Tootekood: M7520070801
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M7520070801 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2018-08-22 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib