Sülearvuti Asus ROG Strix GL503GE GL503GE-EN155T
Tootekood: GL503GE-EN155T
Eripakkumised
Pakkumised
1295,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL503GE-EN155T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1295.00 |
| Max. hind | 1295.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib