Sülearvuti Lenovo ThinkPad T480s 4G Touch 20L7001RMX
Tootekood: 20L7001RMX
Eripakkumised
Pakkumised
1499,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20L7001RMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1499.00 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2018-08-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib