Sülearvuti Razer Blade Pro 17 i7-7820HK 32GB / 1TB SSD 17" UHD GTX1080 W10
Tootekood: RZ09-01663G53-R3G1
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-01663G53-R3G1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2018-08-27 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib