Sülearvuti Asus GL504GM-ES218T | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | 2666 MHz | HDD 1TB Hybrid HDD (FireCuda) | 5400 rpm | SSD 128GB | NVIDIA GeForce GTX1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.4 kg | 90NR00K1-M04020
Sülearvuti Asus GL504GM-ES218T | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | 2666 MHz | HDD 1TB Hybrid HDD (FireCuda) | 5400 rpm | SSD 128GB | NVIDIA GeForce GTX1060 | 6GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.4 kg | 90NR00K1-M04020
Tootekood: 90NR00K1-M04020 GTIN: 4718017063067
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR00K1-M04020 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-08-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib