Sülearvuti MSI GE63 Raider RGB 8RF | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 256GB | NVidia GeForce GTX 1070 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.49 kg | GE63RAIDERRGB8RF-043NL
Sülearvuti MSI GE63 Raider RGB 8RF | CPU i7-8750H | 2200 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 256GB | NVidia GeForce GTX 1070 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.49 kg | GE63RAIDERRGB8RF-043NL
Tootekood: GE63RAIDERRGB8RF-043NL GTIN: 4719072565152
Eripakkumised
Pakkumised
1999,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GE63RAIDERRGB8RF-043NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1999.00 |
| Max. hind | 1999.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-17 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib