Sülearvuti MSI GT75 Titan 8RF | CPU i7-8850H | 2600 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 128GB+128GB | NVidia GeForce GTX 1070 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 4.56 kg | GT75TITAN8RF-043NL
Sülearvuti MSI GT75 Titan 8RF | CPU i7-8850H | 2600 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 16GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 128GB+128GB | NVidia GeForce GTX 1070 | 8GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 4.56 kg | GT75TITAN8RF-043NL
Tootekood: GT75TITAN8RF-043NL
Eripakkumised
Pakkumised
2449,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GT75TITAN8RF-043NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2449.00 |
| Max. hind | 2449.00 |
| Toode lisatud | 2018-04-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib