Sülearvuti Asus ROG Strix GL703GE GL703GE-GC096T
Tootekood: GL703GE-GC096T
Eripakkumised
Pakkumised
1249,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL703GE-GC096T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1249.00 |
| Max. hind | 1249.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-02 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib