Sülearvuti DELL Inspiron 5587 Win10Home i7-8750H/512GB/1TB/16GB/GTX1060/15.6"UHD/KB-Backlit/56WHR/Black/1Y PS + 1Y CAR (FSTAR15CFL1901_627_B)
Sülearvuti DELL Inspiron 5587 Win10Home i7-8750H/512GB/1TB/16GB/GTX1060/15.6"UHD/KB-Backlit/56WHR/Black/1Y PS + 1Y CAR (FSTAR15CFL1901_627_B)
Tootekood: FSTAR15CFL1901_627_B GTIN: 5397184126776
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FSTAR15CFL1901_627_B |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-09-03 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib