Sülearvuti Lenovo ThinkPad X280 20KF001NMX
Tootekood: 20KF001NMX
Eripakkumised
Pakkumised
1355,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KF001NMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1355.00 |
| Max. hind | 1355.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib