Sülearvuti Lenovo ThinkPad P1 20MD0004MX
Tootekood: 20MD0004MX GTIN: 193124473321
Eripakkumised
Pakkumised
2399,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20MD0004MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 2399.00 |
| Max. hind | 2399.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib