Sülearvuti DELL Precision 7730 210-ANXG_SWE/D1
Tootekood: 210-ANXG_SWE/D1
Eripakkumised
Pakkumised
2995,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-ANXG_SWE/D1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 2995.00 |
| Max. hind | 2995.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-07 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib