Sülearvuti DELL Latitude 7490 - OUTLET! 74902018
Tootekood: 74902018
Eripakkumised
Pakkumised
1095,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 74902018 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1095.00 |
| Max. hind | 1095.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-16 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib