Sülearvuti DELL XPS 13 9370 4K Touch 93702021
Tootekood: 93702021
Eripakkumised
Pakkumised
1799,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 93702021 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1799.00 |
| Max. hind | 1799.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-19 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib