Kõvaketas HP 900GB HDD 10K RPM SAS 2.5"
Tootekood: 730703-001 GTIN: 5712505073285
Pakkumised
368,65 € | |||
377,07 € | |||
391,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 730703-001 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 362.90 |
| Max. hind | 391.65 |
| Toode lisatud | 2018-09-23 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib