Kõvaketas HP 600GB HDD 10K RPM SAS 2.5", With Carrier Assembly (730702-001)
Tootekood: 730702-001 GTIN: 5711045958977
Eripakkumised
Pakkumised
249,10 € | |||
257,07 € | |||
281,75 € +11,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 730702-001 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 249.10 |
| Max. hind | 290.00 |
| Toode lisatud | 2018-09-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib