Suverehv Continental PremiumContact 6 SSR ( 235/50 R19 99W MOE, runflat )
Tootekood: 235/50R19 LOCO 99W PC6#23 GTIN: 4019238758542
Pakkumised
207,06 € | |||
212,78 € −2,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 235/50R19 LOCO 99W PC6#23 |
| Rehvi laius | 235mm |
| Rehvi profiil | 50 |
| Diameeter | 19" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 207.06 |
| Max. hind | 212.78 |
| Toode lisatud | 2018-09-24 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib