Sülearvuti Lenovo Ideapad 320-15IKB | 256GB SSD | Windows 10 64bit | 8GB DDR4 | nVidia Geforce 940MX | 15,6" FullHD (1920x1080) Anti-Glare mattIntel i7-8550U 4000MHz |
Sülearvuti Lenovo Ideapad 320-15IKB | 256GB SSD | Windows 10 64bit | 8GB DDR4 | nVidia Geforce 940MX | 15,6" FullHD (1920x1080) Anti-Glare mattIntel i7-8550U 4000MHz |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2018-10-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib