Sülearvuti MSI GV62 8RD | CPU i5-8300H | 2300 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 128GB | NVdia GeForce GTX 1050 Ti | 4GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg | GV628RD-218NL
Sülearvuti MSI GV62 8RD | CPU i5-8300H | 2300 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | HDD 1TB | 5400 rpm | SSD 128GB | NVdia GeForce GTX 1050 Ti | 4GB | ENG | Windows 10 Home | Black | 2.2 kg | GV628RD-218NL
Tootekood: GV628RD-218NL GTIN: 4719072587291
Eripakkumised
Pakkumised
1039,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GV628RD-218NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1039.00 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib