Sülearvuti Lenovo Legion Y530 81FV005JMX
Tootekood: 81FV005JMX GTIN: 192563807162
Eripakkumised
Pakkumised
999,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81FV005JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 999.00 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib