Sülearvuti DELL XPS 13 9370 Valge - OUTLET! 93702029
Tootekood: 93702029
Eripakkumised
Pakkumised
1595,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 93702029 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Valge |
| Min. hind | 1595.00 |
| Max. hind | 1595.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-10 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib