Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5th gen - i7, 16GB RAM
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-10-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib