Sülearvuti Lenovo ThinkPad P52 20MDS02Q
Tootekood: 20MDS02Q
Eripakkumised
Pakkumised
2599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20MDS02Q |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 2599.00 |
| Max. hind | 2599.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib