Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (20KH0035MH) 14" FHD, i5-8250U, 8GB, 256GB SSD, intel UHD, EN bd, WIN10 Pro Carbon Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 8265 ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s), DAMAGED PACKAGING
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (20KH0035MH) 14" FHD, i5-8250U, 8GB, 256GB SSD, intel UHD, EN bd, WIN10 Pro Carbon Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 8265 ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s), DAMAGED PACKAGING
Tootekood: 20KH0035MHSO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH0035MHSO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-10-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib