Sülearvuti MSI P65 Creator 8RF | Lightweight||Core i7|CPU i7-8750H|2200 MHz|Chipset Intel HM370 Express|Screen 15.6"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS 144Hz|RAM 16GB|Max 64GB|DDR4|SSD 512GB|VGA card NVidia GeForce GTX 1070|8GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xMini DisplayPort|1xMicrophone|3xUSB 3.1|1xUSB type C|1xHeadphones jack|1xRJ45|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|White|Width 357.7 mm|Height 17.9 mm|Depth 247.7 mm|Weight
Sülearvuti MSI P65 Creator 8RF | Lightweight||Core i7|CPU i7-8750H|2200 MHz|Chipset Intel HM370 Express|Screen 15.6"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS 144Hz|RAM 16GB|Max 64GB|DDR4|SSD 512GB|VGA card NVidia GeForce GTX 1070|8GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xMini DisplayPort|1xMicrophone|3xUSB 3.1|1xUSB type C|1xHeadphones jack|1xRJ45|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|White|Width 357.7 mm|Height 17.9 mm|Depth 247.7 mm|Weight
Tootekood: P65CREATOR8RF-456NL
Eripakkumised
Pakkumised
2199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P65CREATOR8RF-456NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Valge |
| Min. hind | 2199.00 |
| Max. hind | 2199.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib