Sülearvuti MSI GV72 8RC | Gaming||Core i7|CPU i7-8750H|2200 MHz|Chipset Intel HM370 Express|Screen 17.3"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare|RAM 16GB|Max 32GB|DDR4|HDD 1TB|5400 rpm|SSD 256GB|VGA card GeForce GTX 1050|2GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|6 cells|1xHDMI|1xMini DisplayPort|1xAudio-Out|1xMicrophone|1xUSB 2.0|2xUSB 3.1|1xUSB type C|1xRJ45|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader SD (XC/HC)|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Black|Width 419.9 mm|Height 32 mm|Depth 287.8 mm|Weight 2.7 kg
Sülearvuti MSI GV72 8RC | Gaming||Core i7|CPU i7-8750H|2200 MHz|Chipset Intel HM370 Express|Screen 17.3"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare|RAM 16GB|Max 32GB|DDR4|HDD 1TB|5400 rpm|SSD 256GB|VGA card GeForce GTX 1050|2GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|6 cells|1xHDMI|1xMini DisplayPort|1xAudio-Out|1xMicrophone|1xUSB 2.0|2xUSB 3.1|1xUSB type C|1xRJ45|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader SD (XC/HC)|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Black|Width 419.9 mm|Height 32 mm|Depth 287.8 mm|Weight 2.7 kg
Tootekood: GV728RC-052NL
Eripakkumised
Pakkumised
1225,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GV728RC-052NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1225.00 |
| Max. hind | 1225.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-18 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib