Sülearvuti DELL Precision 7520 - OUTLET! 75202035
Tootekood: 75202035
Eripakkumised
Pakkumised
1749,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 75202035 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Xeon |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1749.00 |
| Max. hind | 1749.00 |
| Toode lisatud | 2018-10-25 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib