Sülearvuti DELL Latitude E7450 - i5, SSD, FHD Carbon TOUCH - OUTLET
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-10-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib