Sülearvuti DELL XPS 15 9560 - i7, 4K UHD Touch, 32GB, 1TB SSD - OUTLET
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-10-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib