Sülearvuti Lenovo NEW! ThinkPad X1 Carbon 2016 - i7, 16GB, 128GB SSD, WQHD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-10-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib