Sülearvuti Lenovo ThinkPad x270 - i5, SSD, FullHD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-10-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib