Lauaarvuti Lenovo M58 SFF SKED2MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 2GB |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Displayport | Jah |
| VGA port | Jah |
| Toode lisatud | 2010-06-07 |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 2GB |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Displayport | Jah |
| VGA port | Jah |
| Toode lisatud | 2010-06-07 |
Ole esimene, kes toodet kommenteerib