Sülearvuti DELL Inspiron 15 7577 | Windows 10 64bit | 16GB DDR4 | 512GB SSD PCIe NVM + 1000GB 7200 rpm HDD | nVidia Geforce GTX1060 | Intel i7-7700HQ 3800MHz | 15.6" 4K UHD (3840x2160) IPS
Sülearvuti DELL Inspiron 15 7577 | Windows 10 64bit | 16GB DDR4 | 512GB SSD PCIe NVM + 1000GB 7200 rpm HDD | nVidia Geforce GTX1060 | Intel i7-7700HQ 3800MHz | 15.6" 4K UHD (3840x2160) IPS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2018-10-29 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib