Sülearvuti DELL Dell 15 G5 5587 | Windows 10 64bit | 16GB DDR4 | 15.6" Ultra HD 4K (3840 x 2160) IPS LED mattnVidia Geforce GTX1060 | 512GB SSD + 1TB HDD | Intel i7-8750H 4100MHz |
Sülearvuti DELL Dell 15 G5 5587 | Windows 10 64bit | 16GB DDR4 | 15.6" Ultra HD 4K (3840 x 2160) IPS LED mattnVidia Geforce GTX1060 | 512GB SSD + 1TB HDD | Intel i7-8750H 4100MHz |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2018-11-01 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib