Sülearvuti MSI PS42 Modern 8RC | Lightweight||Core i5|CPU i5-8250U|1600 MHz|Screen 14"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS|RAM 8GB|Max 16GB|DDR4|Frequency speed 2400 MHz|SSD 256GB|VGA card NVidia GeForce GTX 1050|4GB|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.1|2xUSB type C|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader SD (XC/HC)|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Silver|Width 322 mm|Height 15.9 mm|Depth 222 mm|Weight 1.19 kg
Sülearvuti MSI PS42 Modern 8RC | Lightweight||Core i5|CPU i5-8250U|1600 MHz|Screen 14"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS|RAM 8GB|Max 16GB|DDR4|Frequency speed 2400 MHz|SSD 256GB|VGA card NVidia GeForce GTX 1050|4GB|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.1|2xUSB type C|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader SD (XC/HC)|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Silver|Width 322 mm|Height 15.9 mm|Depth 222 mm|Weight 1.19 kg
Tootekood: PS42MODERN8RC-013NL GTIN: 4719072599256
Eripakkumised
Pakkumised
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PS42MODERN8RC-013NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2018-11-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib