Sülearvuti Apple MacBook Air 13,3" Intel Core i5 8GB 128GB Grey
Tootekood: MRE82KS GTIN: 190198707468
Eripakkumised
Pakkumised
1349,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MRE82KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1349.00 |
| Max. hind | 1349.00 |
| Toode lisatud | 2018-11-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib