Sülearvuti Apple MacBook Air 13" i5 DC 1.6GHz/8GB/256GB/Intel UHD Graphics 617/Space gray/SWE
Tootekood: MRE92KS GTIN: 190198707871
Eripakkumised
Pakkumised
1599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MRE92KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1599.00 |
| Max. hind | 1599.00 |
| Toode lisatud | 2018-11-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib