Sülearvuti Apple MacBook Pro 13.3" Retina Space Gray (DC i5 2.3GHz, 8GB, 256GB flash, Intel Iris Plus 640, DE klaviatuur)
Sülearvuti Apple MacBook Pro 13.3" Retina Space Gray (DC i5 2.3GHz, 8GB, 256GB flash, Intel Iris Plus 640, DE klaviatuur)
Tootekood: Z0UH-0010
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z0UH-0010 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | Deutsch |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-11-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib